Tüm Kategoriler

kiraz@haoqinging.com

EN

Buradasınız : Ana Sayfa > Haberler

Haberler

Perçin tabancası nasıl kullanılır

Zaman: 2022-04-13 Hitler: 19

Perçin tabancaları nadir olmasa da, birçok kişi perçin tabancasının nasıl kullanılacağı veya çok net olmadığı için, aşağıdaki perçin tabancası kullanım yöntemi şemasına bir göz atıyoruz, ancak perçin tabancasını kullanmadan önce, dikkat etmemiz gereken şudur: Perçin tabancasının çalışma performansını ve çalışma ömrünü sağlamak için tabancanın önce giriş memesinden az miktarda yağlayıcı enjekte etmesi gerekir.
1, tek veya çift perçin tabancalarından bağımsız olarak, ilk iş perçinlenecek perçin çapına bakmaktır, ortak açık perçin çapları 2.4, 3.0, 3.2, 4.0, 4.8, 5.0, 6.0, 6.4'tür.
2, ardından perçin tabancası aksesuarlarından ilgili kılavuz nozulu seçin ve genellikle bu spesifikasyonlar kılavuz nozül üzerine kazınmış olacaktır. Bu önemlidir, aksi takdirde perçin iyi çekmeyebilir veya sıkışabilir.
3, Perçin tabancası kolunu tamamen açın ve perçinin ince ucunu perçin tabancası memesine yerleştirin.
4, Tek veya çift perçin tabancası kullanıyor olsanız da, perçini perçinlenecek deliğe sokmak için perçin tabancasının her iki tutamağını kullanın.
5, perçine karşı, iki tutamak, perçin çekirdeği ayrılana kadar bir veya daha fazla kez sertçe bastırılır.
6, Tek perçin tabancaları genellikle kırık çivileri toplamak için tasarlanmamıştır. Çift perçin tabancasında genellikle bir tırnak toplama şişesi bulunur, kırılan tırnağı çektikten sonra tırnak toplama şişesine düşer, neredeyse dolana kadar toplar, tırnak toplama şişesini çıkarır, çivileri boşaltır ve yeniden doldurur.
Perçin tabancası şemasını nasıl kullanacağımızı anladıktan sonra, ilerde kullanırken perçin tabancasına aşırı yüklenmemeye, belirtilen performans parametreleri dahilinde çalışmaya ve ayrıca perçin içinde perçinlenecek malzeme arasındaki perçin içine perçinleme yapmamaya dikkat etmeliyiz. , havalı perçin tetiği çekmemek, perçin tabancasının başının kendisine veya başkasına doğrultulmasına izin vermemek, umarım aklınızda bulunacaktır.